ПРОЕКТУВАННЯ

Переваги проектування  поєднанні з симуляцією процесу:  1. Робот може бути запрограмований ще до його налаштування

  2. Прорахунки та інженерні помилки можуть бути виявлені на ранньому етапі. При необхідності, можна внести зміни на комп'ютері, уникаючи потреби в дорогих модифікаціях на місці.

  3. Багаторазові зміни робототехнічних налаштувань часто набагато легше реалізовувати через офлайнове програмування, ніж шляхом прямої модифікації робота.

  4. У 3D-середовищі комп'ютера кожна частина робочого середовища може переглядатися з усіх боків. У реальному житті певні перспективи часто недоступні або важкодоступні.

Після завершення роботи над проектом і програмним забезпеченням воно тестується в симульованому середовищі. Після того ми впевнюємося, що всі функції системи працюють вірно - ПЗ переноситься в робот, а наші інженери можуть починати монтаж обладнання та допоміжних систем.

Виконання висококваліфікованих проектних рішень в програмуванні та побудові загальної системи може підвищити рентабельність роботи, особливо на підприємствах де процес неможливо зупинити, оскільки це може скоротити час, необхідний для їх введення в експлуатацію, і мінімізувати потребу в подальших модифікаціях. Макетні схеми, додаткові осі та рішення для роботи з декількома роботами можуть бути спроектовані швидше та комфортніше для замовника.